תוכניות טלוויזיה

החיים שלנו  מתנהלים דרך מסכים, מסך גדול מסך קטן ,טלפון נייד מחשב המצאות בלי סוף העיקר שנהיה מקושרים. הטלוויזיה הפכה לרהיט כמעט בכל חדר בבית, בסלון בחדרי הילדים, בחדרי השינה ואפילו טלוויזיה קטנה במטבח שחס וחלילה לא נפסיד את התכנית או הסדרה שאנחנו אוהבים .

יש משהו מענג שמגיעים הביתה אחרי העבודה מתיישבים מול הטלוויזיה עם כוס בירה ופשוט מזפזפים דרך התוכניות עד שמוצאים משהו שיכול להרגיע לדוגמה סידרה טובה בערוץ הטבע במיוחד אם יש לנו מסך טלוויזיה גדול וסאונד טוב. הטלוויזיה מאפשרת לנו לעבור חוויה פסיבית בלי כל מאמץ, כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה ללחוץ על הכפתור בלי לזוז יותר מידי ובלי שנצטרך לצאת מהבית.

להתענג על זפזופ ומעבר בין תוכניות שונות

דוגמה טובה ערוץ הטיולים אם אני רוצה להיות בפרו חוף השנהב או יפן אני יכול, ואם אני רוצה לראות איך אנשים חיים באלסקה? בלחיצת כפתור עובר לערוץ דיסקברי  ערוץ מעולה מלא בתוכניות טלוויזיה מרתקות, ותוכניות הילדים בטלוויזיה הפכו להיות בהרבה מובנים בייביסיטר להורים או למטפלת שרוצה חצי שעה של פסק זמן ושקט בחלל הבית. 

יש המון תוכניות טלוויזיה, תוכניות דוקומנטריות, תוכניות בישול, תוכניות ריאליטי, תוכניות טבע, תוכניות לילדים, תוכניות טיולים, תוכניות ספורט, סדרות וחדשות ואם אין מספיק חדשות יש גם ערוצי חדשות. הטלוויזיה הביאה אלינו הביתה את כל העולם ועשתה מהפכה גלובלית מתחילת המאה העשרים היא הפכה להיות לחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו.

 בישראל מככבות תוכניות הראליטי, לדוגמה תוכנית "המטבח המנצח" בכל ערב במשך השבוע לאחר החדשות רוב עם ישראל צופה בתוכנית ,האם זה בגלל שני השפים החזקים חיים כהן ורותי ברודו ?  

 או שהמדיה מאוד קשובה לנו ומראה לנו את מה שאנחנו רוצים, להגשים חלומות. כולם רוצים לנצח התרבות שלנו בנויה על כך, כולם רוצים פרס ומעל הכול להיות מפורסמים ולהשתכשך עם מפורסמים, תעשייה שלמה שהפכה לנו את החיים. .