עורכי הדין מומלצים בישראל

רבים מאיתנו זקוקים לחוות דעת מקצועית אחת או יותר במהלך החיים, החל מחוות דעת רפואיות בין אם במקרים של ניתוחים או במקרים של מחלות נדירות ועד אל חוות דעת של מהנדסים ואדריכלים בכדי לשפץ בצורה נכונה את הנכס שלנו. אך בכל מה שקשור לחוות דעות משפטיות, רובנו ככל הנראה נבקש לקבל את השירות והידע הכי מנוסה ואחראי שנוכל לקבל בשוק כיום. בין אם מדובר בסכסוכים משפטיים ועד אל עריכת חוזים בינלאומיים ובעלי משקל רב, ככל הנראה נזדקק לאיש מקצוע המוביל בתחומו אשר יוכל להדריך אותנו בין נבכי החוקים והערכאות השונות. נעזרנו באתר https://findmyspot.org/ כדי לרכז מידע בנושא עו"ד

חוזים בינלאומיים ושוק ההון

כשמדובר בבחירת עורכי דין עבור עורכי דין בתחום החוזים הבינלאומיים ועסקים, אחת ההמלצות הוא כמובן משרד עורכי הדין "יורם אורגד" אשר מנוהל על ידי עורך הדין יום אורגד ולו ניסיון רב שנים בניהול חברות ופעילות עסקית בין לאומית. המשרד ייצג חברות השקעות שונות ברחבי העולם, ליווי וניהל הסכמי ייצוא שונים כמו " EPILADY" ולקח חלק בהקמת מיזמים עסקיים ביבשות שונות כמו ארה"ב וסין.  ובכל הקשור לתחום שוק ההון, אחת ההמלצות האפקטיביות ביותר לתחום זה הוא משרד "ארנון שגב ושות' " המתמחה בתחומי קרנות פנסיה, השקעות הון, ליטיגציה ומימון. המשרד שצבר מעל לעשרים וחמש שנות ניסיון בתחום, ייצג לא מעט חברות הייטק משלבי פיתוח ועד לאקזיט ומעניק שירותים גם לגופים פיננסיים שונים בארהב ובאנגליה.

תחום משפחה ונזקין

במקרים של סכסוכים משפחתיים, גירושין, ירושות וצוואות מומלץ להגיע אל אחד ממשרדי הפירמה של "א.טירר עורכי דין ונוטריון". שם נוכל להנות משלושים וחמש שנים של ניסיון בתחום זה, בין אם מדובר בהליכי גירושין, משמרות, ניכור הורי ועד אל חקירות יצירתיות במיוחד. המשרד אשר מנוהל על ידי עו"ד זליג טירר אהרון, מציע שני סניפים, אחד ברמת גן והשני ברעננה ובכל סניף ניתן להיעזר בכל אחד מ17 עורכי הדין המאיישים אותו. ואילו במקרים של נזקין ההמלצה היא ללא ספק על משרד עורכי הדין אבימור-שדמי הנחשב לבין המשרדים המובילים בתחום הנזקין והבטיח. משרד זה הישג מספר הישגים מרשימים בעשור האחרון, אחד מהם הוא ביטול עילת "החיים בעוולה" במסגרת פיצוי דיני נזיקין על פי הסתברות.