סדנאות מעניינות 2024

אין כמו להכיר או לפתח מיומנות חדשה, להגשים התנסות בטכניקה כזו או אחרת ואפילו סתם לרענן את הבילוי השבועי שלנו בבילוי חדש. את כל  אלו אפשר למצוא בסדנאות שונות ברחבי הארץ, החל מסדנאות שמתקיימות בבית פרטי ועד לסדנאות שמתקיימות באזור ייעודי. בין אם אנחנו מבקשים סדנאה פרטית לנו ולבן או לבת הזוג, ובין אם נרצה להשתתף בקבוצה גדולה ולהכיר טכניקת בישול שמעולם לא הכרנו. ככה או ככה כשאנחנו נחפש אחרי סדנאות מעניינות 2024, אנחנו נוכל למצוא גם מאלו וגם מאלו אבל לא רק.

לעצב תמונות וללמוד צורפות

במרכז הארץ בעיר שפעם הייתה מושבה, נוכל למצוא בתאריך השני ביולי 2024 את סדנת עיצוב התמונות באבנים של שריתא. הסדנה היא סדנה ייחודית שבה ילמדו המשתתפים טכניקה ייחודית להכנת תמונות מאבנים, כאשר כל אחד מהמשתתפים ייצאו גם עם תוצר אישי שייצר במהלך הסדנה. שריתא שיצירה דרך אבנים היא דרך חיים עבורה, נחשבת לבין האומניות היחידות בעולם ובישראל שעוסקות באומנות שביצירה כזו. עלות הסדנה היא 300 שקלים לכל משתתף, היא מתאימה גם לנשים וגברים אבל גם למסיבות רווקות, לילדים ואפילו לזוגות. הסנדה מתקיימת ברחוב משה הלוי 25 בעיר פתח תקווה.

סדנה נוספת היא מעט יותר אינטימית ומתאימה יותר לזוגות, וזו היא סדנת צורפות המועברות על ידי אלי שהוא בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי באקדמיה לתעשייה בצלאל. הסדנה מתקיימת באווירה נינוחה ברחוב אוסישקין שבעיר תל אביב ומתקיימת לאורך כל חודש יולי, כאשר כל מפגש אורך 4 שעות ונעשית בליווי אלי מהתחלה עד סופה. בסנדה תוכלו ללמוד על טכניקות של התכת כסף טהור, כיצד לצרף תליון אישי ועגילים וכמובן להתפנק בכוס קפה ועוגה.

לבשל בצרפתית

אם לא תטוסו לצרפת בסופו של דבר או שכן, ככה או ככה אסור לכם לפספס את המטבח הצרפתי שנחשב לאחד המטבחים העשירים ביבשת אירופה. לכן בסדנה "סודות המטבח הצרפתי" של יהודית, תוכלו להיחשף למגוון מטעמים צרפתיים שיגרמו לכם לרצות לטוס לצרפת או לכל הפחות לחזור לסדנה נוספת. בין המטעמים שיכירו המשתתפים בסדנה יהיו מרק כרובית, כבדי בעוף ביין, רוסטביף בקר ולקינוח טארט מחופי נורמנדי.

בכל סדנה יהיו מנות אחרות, כמובן שחלק מהן יושפעו מביקוש המשתתפים ומההיצע העונתי של הפירות. את החוויה הקולינרית יהודית מעצימה עם כוסות יין איכותיות, סכום מותאם לתקופה ולטעם הצרפתי האנין ועם אפשרות להחלפת מנות לטבעוניות/צמחוניות או כל בקשה אחרת.

לסדנאות נוספות – https://event.kab.co.il/