דלתות אפס

סוגי דלתות בסגנון אפס

דלתות בסגנון אפס מגיעות במגוון סוגים, כאשר כל אחת מהן מציעה יתרונות מובהקים ומשיכה אסתטית שונה. כך למשל אחד הדגמים הפופולריים של אפס אלו דלתות הזזה בסגנון אפס, אשר מורכבות מלוחות מרובים המחליקים בצורה אופקית, נעלמים לתוך הקיר או הכיס כאשר הם נפתחים. סגנון זה נחשב לאידיאלי  עבור מי שמחפש מראה נקי ומינימליסטי ונוף ללא הפרעה כאשר הדלתות סגורות. דלתות הזזה הן תכליתיות וניתן להשתמש בהן במסגרות שונות לפי המומחים של https://www.ffs.co.il/

בנוסף לכך דלתות הזזה בסגנון אפס מספקות מענה מלוטש ואלגנטי למי שרוצה לשמור על מראה מינימליסטי בביתו. הפאנלים מחליקים ללא מאמץ, מתחבאים בצורה מסודרת כדי ליצור חלל פתוח המחבר בצורה חלקה בין אזורים פנימיים וחיצוניים. דלתות אלו מושלמות עבור חדרי מגורים, פטיו ואזורים שבהם נבקש למקסם את עיצוב הבית תוך שמירה על אסתטיקה נקייה .

דלתות מתקפלות בסגנון אפס

דלתות מתקפלות בסגנון אפס, הידועות גם כדלתות דו-קיפול או אקורדיון, נשענות על צירים לקיפול ונערמות בצורה מסודרת הצידה כאשר הן נפתחות. דלתות אלו יוצרות פתחים רחבים ללא הפרעה, מה שהופך אותן למושלמות למיצוי החיבור בין חללים פנימיים וחיצוניים. הם בחירה פופולרית עבור פטיו וחללי מגורים.

דלתות מתקפלות בסגנון אפס מציעות גם פתרון גמיש ודינמי למי שאוהב את הרעיון בלמזג את החללים הפנימיים והחיצוניים שלהם. בפתיחה יוצרות דלתות אלו נוף רחב וללא הפרעה. הרבגוניות שלהם הופכת אותם לאידיאליים עבור חללי גדולים וקטנים כאחד, דרכם ניתן ליהנות מהחופש לעבור בין סביבה פתוחה לסגורה, בהתאם למזג האוויר ולמצב הרוח שלכם.

דלתות בסגנון Pivot Zero:

דלתות בסגנון Pivot Zero מסתובבות סביב נקודת ציר מרכזית, ומציעות אפקט ייחודי ומדהים מבחינה ויזואלית בעת פתיחה או סגירה. דלתות אלו מביאות מגע של אלגנטיות ארכיטקטונית מודרנית לחלל המגורים שלכם והן מושלמות עבור מי שמעריך חדשנות וייחודיות.

דלתות בסגנון Pivot Zero מציגות בין היתר תחושה של דרמה ותחכום לעיצוב הבית. דלתות אלו מסתובבות סביב ציר מרכזי, ויוצרות כניסה או מחיצה שובת לב ובלתי נשכחת בין החדרים. דלתות אלו הן בחירה מצוינת למי שרוצה ליצור אמירה אדריכלית נועזת ולהוסיף נופך של אינדיבידואליות לחלל המגורים שלהם.